Artiklid

Terviseameti soovitused gripi koduseks raviks

11 Veebruar 2015

Siit leiad Terviseameti soovitused gripihaige koduseks raviks, põetamiseks ja vajadusel kiirabi kutsumiseks.

Loe lähemalt


Tervixi lugu

08 Detsember 2014

Seoses uued brändinguga sai kokku kirjutatud ka üks ilus muinaslugu sellest, kes või mis on Tervix ja mis asju ta siin meie seas ajab. Kuula Tervixi lugu siit.

Loe lähemalt


C-vitamiin on asendamatu talveväsimuse võitmisel.

29 Jaanuar 2014

C-vitamiin on kindlasti üks tuntumaid vitamiine ja tema puudus on kõige suurem just aasta esimestel kuudel kuni kevadine tärkav loodus meile jälle abikäe ulatab. C-vitamiin on organismile väga oluline, tõstes organismi vastupanuvõimet, peletades talve- ja kevadväsimust ning stressi. Temast on kasu organismi üldiseks tugevdamiseks ning kehalise – ja vaimse töövõime säilitamiseks kestvate pingutuste korral, samuti on ta hea abimees kurnatuse ja rasketest haigustest taastumise korral, aidates kaasa meie paremale enesetundele.

Loe lähemalt


Kuidas tõhustada oma seedimist pühade ajal?

21 Detsember 2013

Pühadeaeg on kohe saabumas ja millal siis veel kui mitte jõuluajal veeta aega koos oma lähedastega. Loomulikult seostuvad need koosolemised sageli ka mõnusate jõulusöömaaegadega, kus nauditakse maitsvaid roogasid ja sageli sellega ka üle pingutatakse. Toitumisnõustaja Signe Arusoo jagab siinkohal näpunäiteid, kuidas ennast ja oma seedimissüsteemi sel "raskel" ajal aidata.

Loe lähemalt


Rasvad meie tervise heaks

03 Detsember 2013

Millised on erinevad toiduga saadavad rasvhapped? Milleks me neid vajame? Kas me võime neist loobuda? Mida tähendab asendamatu rasvhape? Rasvad meie toidus on mõnda aega olnud alahinnatud. Neid on peetud peasüüdlasteks paljudes meie tervisehädades ja moes on olnud madala rasvasisaldusega tooted. Toitumisnõustaja Signe Arusoo aitab asjas selgust saada.

Loe lähemalt


Kuidas suurendada energiat?

19 November 2013

Millised on "head" ja millised on "halvad" süsivesikud? Kuidas need mõjutavad sinu veresuhkrut ja selle kaudu sinu energiataset? Milliste toitudega stabiliseerida oma veresuhkrutase ja hoida seda stabiilselt sellisena, et sul oleks jätkuvalt energiat ning püsiksid seejuures normkaalus? Vastused leiad toitumisnõustaja Signe Arusoo esimeses postituses.

Loe lähemalt


Alustame koostööd toitumisnõustaja Signe Arusooga

18 November 2013

Tervix on alustamas koostööd toitumisnõustaja Signe Arusooga. Edaspidi tahame koos Signega jagada teiega mõtteid ja ideid tervisliku toitumise teemadel, lootes, et leiate sealt midagi, mis võiks teile huvi pakkuda. Samas andke meile kindlasti ka teada, mis teemad teid huvitaksid, et teaksime seda arvestada.

Loe lähemalt